Medycyna wokół nas

kosmetyki

kosmetykiKtóż z nas nie chciałby poprawić swojego wyglądu? Pozbyć się zmarszczek, szpecących blizn czy też nadać swojemu nosowi znacznie prostszy kształt? W dzisiejszych czasach z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna, jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi medycyny w naszym świecie. Dzięki niej możemy poprawić jędrność swojej skóry, a także wymodelować sylwetkę za pomocą technik takich jak endermologia, niszczenie komórek tłuszczowych ultradźwiękami, bądź zwyczajnej i dość popularnej liposukcji.

Dla przeciwników liposukcji medycyna estetyczna przychodzi również z kolejną alternatywą w postaci lipolizy iniekcyjnej. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu pod skórę fosfatydylocholiny, substancji o naturalnym pochodzeniu roślinnym, dzięki której możliwe będzie pozbycie się nadmiaru tłuszczu z różnych części naszego ciała.
Rozwój nauki, oraz poszczególnych zabiegów sprawia, że możemy znacznie aktywniej walczyć o zdrowy, piękny wygląd, ale i również zatrzymać nieubłaganie cykający zegar czasu, goniący każdego z nas. Właśnie dla tego medycyna estetyczna to jedna z najbardziej przyszłościowych inwestycji.