Powiedz „żegnaj” cellulitowi

Jedną z najczęstszych dolegliwości, która dotykają ogromną ilość kobiet jest występowanie pomarańczowej skórki w okolicach ud. Wiele pań wstydzi się pokazywać w stroju kąpielowym z powodu zgrubień, które pojawiają się na ich nogach. Często pomarańczowa skórka jest źródłem poważnym kompleksów. Dlatego warto przeciwdziałać nieprzyjemnym konsekwencjom cellulitu. Miejsce, które jest szczególnie narażone na wystąpienie cellulitu jest okolica bioder, pośladków a także wewnętrzna strona kolan. I tak naprawdę nie ma sposobu, dzięki któremu bylibyśmy w stanie uniknąć pojawiania się u nas nieładnej pomarańczowej skórki. W tych miejscach skóra jest bardzo podatna na wszelkiego rodzaju zmiany. Trudno powiedzieć, dlaczego tak wiele kobiet musi zmagać się z problemem cellulitu. Wśród przyczyn wyróżnia się między innymi uwarunkowania genetyczne, ale także przyczyny szuka się w siedzącym, statycznym trybie życia. Jednak lekarze twierdzą, że cellulit ma podłoże hormonalne. Jedną z metod walki z cellulitem jest oczywiście liposhock, czyli innowacyjne metoda dzięki której w prosty sposób możemy pozbyć się niedoskonałości na skórze.

W dodatku jest to zabieg bez użycia igły, który w bardzo prosty sposób poprawia jędrność skóry. Fale, które generuje urządzenie ShockWave działają na komórki zainfekowane cellulitem, pobudzają krążenie krwi, a także likwidują zgrubienia. Dzięki temu skóra znowu wygląda rewelacyjnie. Jedynymi przeciwwskazaniami są choroby skóry, zapalenie żył, a także cukrzyca oraz niewydolność nerek i innych narządów wewnętrznych. Warto pozbyć się cellulitu, aby cieszyć się zdrową, gładką skórą niezależnie do wieku.  Jest to unikalna, opatentowana technologia, która daje rewelacyjne rezultaty. Zabieg trwa bardzo krótki czas, bowiem jedynie czterdzieści minut.

Następnie zbieg ten należy do powtórzyć  w ciągu dwóch tygodni. Po zabiegu pacjenta nie odczuwa żadnej przykrości, ani ból, może od razu wrócić do swojego codziennego życia. I wreszcie pokazać się w stroju kąpielowym. Medycyna estetyczna rozwiają się w rewelacyjnym tempie, dlatego nie musimy się obawiać, że już zawsze będzie skazani na niezbyt estetyczne fałdki, która postarzają naszą skórę.

 

Przeznacz 1% podatku na dzieci http://naszedzieci.org.pl